Чавунні підлогові газові котли Protherm Ведмідь 20 KLOM (Протерм)
23 200 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 485-11-77Vodafone
- +380 (73) 485-11-77life:)
- +380 (97) 266-16-27Viber
Protherm Ведмідь 20 KLOM
Підлогові чавунні газові котли потужністю від 19 до 49 кВт для опалення та приготування гарячої води в зовнішньому бойлері. Котли призначені для встановлення в житлових будинках, дачних будиночках і виробничих приміщеннях. Плавне регулювання потужності котла для різних режимів його роботи. Можливість встановлення вентилятора для примусового видалення димових газів. Зображення температури та тиску теплоносія в системі опалення дає змогу безперервно отримувати інформацію в будь-який момент роботи котла. Під час під'єднання кімнатних регуляторів система керування котла дає змогу підтримувати комфортний мікроклімат у приміщеннях.
Опис:
- Стаціонарний одноконтурний газовий котел;
- Потужність газового котла регулюється модулюючим пальником;
- Теплообмінник складений із чавунних секцій;
- Електронна система розпалювання й контролю наявності полум'я;
- Середній ККД за опалювальний сезон 92%;
- Наявність керування бойлером для отримання гарячої води;
- Природне або примусове (за наявності турбоприставки) відведення продуктів згоряння.
Можливості встановлення:
- Опалювальний газовий котел з інжекторним пальником і можливістю роботи згідно з погодозалежним температурним графіком;
- Можливість використання як природного, так і зрідженого газу (у разі відповідних параметрів);
- Наявність регулювання за висотою для забезпечення стійкості газового котла;
- Можливість керування роботою котла від термостата та (або) датчика зовнішньої температури (еквітермічного регулювання);
- Використовується для опалення, а в комплекті з бойлером, для гарячого водопостачання будинків, офісів, невеликих цехів, обладнаних системою опалення з примусовою циркуляцією й водопроводом.
Функції:
- Вбудований електронний датчик температури газового котла, функція вмикання циркуляційного насоса у разі досягнення заданої температури, датчик виходу димових газів, система розпалювання та контролю полум'я;
- Постійно активна функція антизамерзання й антициклічності;
- Керування функціями апарата за допомогою кнопок і дисплея;
- Функція самодіагностики — відтворення кодів стану газового котла;
- Наявність манометра — зображення тиску води в системі опалення;
- Функція аварійного підвищення температури (перегрівання) котла;
- Використання турбоприставки для відведення продуктів згоряння через зовнішні стіни;
- Керування датчиком температури бойлера та насосом бойлера ГВС.
Технічні характеристики:
Protherm Ведмідь 20 KLOM
|
Модель |
20 KLOM |
|
Потужність 1/2 швидкість, кВт |
17 / 12 |
|
Витрата газу 1/2 швидкість, м3/год |
2 / 1,4 |
|
Робочий тиск, бари |
1 - 4 |
|
Діаметр димоходу, мм |
130 |
|
Об'єм води в котлі, л |
9,1 |
|
Діапазон температур, 0З |
45 - 85 |
|
ККД, % |
90 - 92 |
|
Напруга, В/Гц |
230/50 |
|
Споживання електроенергії, Вт |
15 |
|
Приєднання газу, " |
G 3/4 |
|
Приєднання опалювального контура, " |
G 1 |
|
Габарити (В х Ш х Г), мм |
880х335х600 |
|
Вага, кг |
90 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Protherm |
| Країна виробник | Словаччина |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 17 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1" |
| Вхід в систему опалення | 1" |
| Підключення газу | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Режим "тепла підлога" | Ні |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Електронне запалювання | Так |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP40 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
- Ціна: 23 200 ₴

