



Котел на твердому паливі тривалого горіння Altep КТ-2ЕN 50 (Альтеп DUO UNI PLUS)
92 200 ₴
- В наявності
- +380 (95) 485-11-77Vodafone
- +380 (73) 485-11-77life:)
- +380 (97) 266-16-27Viber
ОТРИМНІ УНІВЕРСАЛЬНІ КОТЛИ АЛЬТЕП КТ-2ЕN 50
Котел тривалого горіння на твердому паливі Альтеп КТ-2ЕN 50 призначений для опалення в житлових будинках, торгових приміщеннях і майстернях, проте серед великої різноманітності цієї лінійки котлів легко можна підібрати відповідний котел для школи, лікарні та цеху. Потужність котлів цього типу варіюється від 15 до 150 кВт. Альтеп КТ-2ЕN — це нова модифікація старої моделі КТ-2Е. У новій розробці були враховані всі побажання. Тепер ними можна опалювати найменші приміщення. Завдяки новому верхньому виходу димоходу, була істотно зменшена необхідна глибина топкового приміщення, де здійснюється встановлення котла. А моделі потужністю від 15 до 40 кВт обладнані поворотним механізмом для напівавтоматичного чищення сталевих водяних колосників.
Корпус твердопаливних Altep котлов цієї серії має топічну камеру та теплообмінник, які виготовлені з котлової сталі високої якості. Топка спроєктована у формі чотиригранника, який також має аераційні сопла, а знизу має водяну колосникову решітку, зроблену з товстостінних труб. Конвекційні канали в КТ-2ЕN 50, як і у всій продукції «Альтеп-Центр», розташувалися у верхній частині та мають форму кількох «полиць». Таке конструкційне рішення дало змогу підвищити ККД-котел завдяки тому, що в конвекційній частині не накопичується конденсація.
Варто зауважити, що котел на твердому паливі Altep КТ-2ЕN 50 можна завантажувати один раз на 12-48 годин, оскільки саме такий термін потрібен для повного згоряння однієї дози палива. Однак і навіть цей термін можна продовжити залежно від ізоляції будівлі та зовнішньої температури повітря. Велику роль у витраті відіграє також різновид використовуваного палива. Твердопаливний котел опалення від українського виробника «Альтеп-Центр» має сертифікат, що свідчить про багаторазові випробування, а також екологічний атестат. Але головною характерною відмінністю цієї лінійки опалювальних котлів стала повна безпека для довкілля.
ПЕРЕВАГИ:
- Високий ККД — не менш ніж 83%;
- Лінійка потужностей — 15-150 кВт;
- Соковита камера та теплообмінник складається з високоякісної сталі;
- Автоматика котлів Альтеп виготовлена в Польщі;
- Рухоме очищення охолоджуваних колосників, яке неабияк спрощує чищення котла;
- Велика площа теплообмінника та дозоване подавання повітря забезпечують високий ККД серед котлів цього класу;
- Подавання повітря відбувається через форсунки зверху вниз;
- Круглий димохід;
- Гарантія 3 роки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Altep КТ-2ЕN 50
|
Номінальна потужність котла |
кВт |
50 |
|
ККД, не менше |
% |
83 |
|
Водяна ємність котла |
л |
162 |
|
Об'єм топки |
дм3 |
200 |
|
Глибина топки |
мм |
600 |
|
Температурний режим котла |
°C |
58-90 |
|
Температура топкових газів |
°C |
100-180 |
|
Максимальний робочий тиск води |
МПа |
0,15 |
|
Споживання електроенергії, не більше |
Вт |
160 |
|
Внутрішній діаметр димоходу |
мм |
220 |
|
Мінімальна висота димоходу |
м |
6 |
|
Діаметр подавання/оббратки (Ду) |
мм |
50 |
|
Ширина, В |
мм |
760 |
|
Висота, Н |
мм |
1930 |
|
Глибина, L |
мм |
860 |
|
Маса котла |
кг |
510 |
Доставка твердопаливних котлов Altep KT-2EN 50 по всієї Украине: Житомир, Дніпропетровск, Вінниця, Сумами, Цероград Чорнигів, Ніколаєв Харків, Івано-Франковськ Рівно, Київ, Одеса, Луганськ, Львів, Херсон, Запорожнення, Тернополя Хмельницький, Донецьк, Чорниці, Черкаси, Полтава тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Торф, Тирса, Дрова, Кам'яне вугілля, Антрацит, Брикети, Тріска, Буре вугілля |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Охолоджуючий контур | Так |
| Дисплей | Так |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Захист від замерзання | Так |
- Ціна: 92 200 ₴

