Підлогові димохідні газові котли ATON Atmo
Підлогові димохідні газові котли ATON Atmo 12Е з природним шляхом видалення продуктів горіння. Прилади призначені для побутового опалювання та комфортного постачання гарячої води (при відповідній двоконтурній модифікації).
У конструктивному рішенні котлів використовуються компоненти - газова автоматика та пальники - від європейських виробників Схема котлів включає в себе прилади безпеки. У випадках відсутності полум'я на пілотному пристрої пальника, падінні тиску підключеного газу нижче норми або малій тязі припиняється газопостачання до пристрою.
Відсутність вентиляторів, вбудованих насосів та особлива конструкція пальників роблять котли практично безшумними і незалежними від електроживлення.
Максимальну економію ресурсів дає підключення зовнішніх програматорів, термостатів, - що передбачається конструкцією.
При купівлі котлів ATON Atmo 12Е споживачі забезпечуються п'ятирічним гарантійним сервісом, що обчислюється з дня пуску в роботу.
Простий монтаж, при заміні застарілого котла на вдосконалений, без зміни конфігурації існуючого монтажу
Переваги котлів ATON Atmo 12Е
- Котли призначені для роботи на природному газі й можуть експлуатуватися при паралельному підключенні в єдину опалювальну систему;
- Не вимагають зовнішнього джерела електроживлення;
- Можливий варіант виконання з функціями опалення та гарячого водопостачання;
- Котли мають привабливий зовнішній вигляд, порошкове фарбування забезпечує стійке до зовнішніх впливів покриття;
- Висока економічність дозволить Вам істотно зменшити споживання газу;
- Компактні;
- Висока надійність і безпека в роботі, завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT
- Щілинний низькофакельний пальник фірми POLIDORO, виготовлений із застосуванням лазерних технологій;
- Простота в обслуговуванні, завдяки оригінальній конструкції теплообмінника;
- Антикорозійна обробка поверхонь котла;
- Ідеальне поєднання за такими характеристиками як Ціна, Ефективність, Якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 49 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 760 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 385 мм |
- Ціна: 18 770 ₴









