Парапетні газові котли ATON Compact
Настінні парапетні газові котли ATON Compact 10ЕВУ - це апарати з закритою камерою згоряння. Конструкція котлів дозволяє використовувати їх в системах опалення з природною циркуляцією (у приміщеннях, не обладнаних димоходом). Відведення продуктів згорання та забір повітря для горіння здійснюється за допомогою спеціального горизонтального двотрубного димоповітрявідводу через зовнішню стіну будівлі.
Модельний ряд настінних парапетних газових котлів ATON Compact 10ЕВУ представлений потужностями від 7 до 16 кВт. Котли не залежать від електроенергії, встановлюються біля зовнішньої стіни. Виготовляються в одно-і двоконтурних версіях.
У двоконтурних котлах для підігріву води на господарські потреби використовується трубчатий проточний змійовик-водонагрівач з міді (металу з високим коефіцієнтом теплопровідності). Характерною особливістю котлів є універсальність їх підключення, що забезпечує додаткову зручність при проведенні проектно-монтажних робіт. Не потребують підключення димоходу;
Переваги котла ATON Compact 10ЕВУ
- Не потребують зовнішнього джерела електроживлення;
- Можуть встановлюватися в квартирах і приватних будинках;
- Надійність і простота конструкції;
- Привабливий зовнішній вигляд;
- Висока якість виготовлення;
- Невеликі розміри не вимагають багато місця для монтажу в будь-якому зручному місці;
- Використання комплектуючих від світових лідерів у виробництві теплотехнічного обладнання;
- Доступна ціна на покупку, установку, експлуатацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 41.5 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Тиск газу на вході в котел | 1 мбар |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 91 % |
| Максимальна температура димових газів | 130 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 12 л |
| Витратуа газового палива | 1 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 270 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 20 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1 бар |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
- Ціна: 23 160 ₴








