Газовий котел Колві Євротерм КТ 16 TBY B Стандарт двоконтурний парапетний
28 500 ₴
- В наявності
- Код: klv1023
- +380 (95) 485-11-77Vodafone
- +380 (73) 485-11-77life:)
- +380 (97) 266-16-27Viber
Газовий котел Колви Еurotherm 16 TBY B Стандарт - парапетний побутовою тепловою потужністю 10 кВт використовують для обігрівання житлових і виробничих приміщень площу яких не перевищує 160 м2, а об'єм теплоносія не більш ніж 170 л.
Інженерами заводу добре продумана конструкція апарата, що дає змогу використовувати його в будинках і приміщеннях, не обладнаних чинним димоходом. Встановлюють котел на підлозі біля зовнішньої стіни
будівлі. До комплекту входить коаксіальний димохід. З його допомогою продукти згоряння йдуть через стіну на вулицю.
Процесом горіння керує газовий клапан безпеки італійської фірми EUROSIT.
Для зручності керування він винесений на верхню панель. За всіма вимогами автоматика SIT краще за інших підходить до нашого газу, і дає котлу змогу успішно виконувати свої функції незалежно від електроенергії. Встановлені газові пальники італійської фірми POLIDORO. На задній частині котла Колви Evrotherm виведені патрубки для під'єднання до системи опалення, а у двоконтурного котла — плюс контур гарячого водопостачання.
Верхній вивід-підіймальний контур, нижні — зворотні.
Продукти горіння, що утворилися в камері згоряння, спочатку проходять крізь теплообмінник, зварений
у кілька рядів із жаростійких без шовних труб. Для додаткового зняття тепла з димових газів
встановлений неіржавкий турбулізатор.
Унікальна конструкція теплообмінника дає змогу збільшити ефективність до 92%
• запатентований теплообмінник
• енергонезалежний
• інжекційний пальник із неіржавкої сталі
• успішно працює в старих системах із ухилами труби
• виділяється своїм дизайном
• універсальне під'єднання
• швидкий монтаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колві |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 1.75 куб.м/год |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Об'єм води в котлі | 16 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Максимальна температура димових газів | 130 град. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 8 л/хв |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 1 град. |
| Мінімальний протік ГВП | 4 літр/хв |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип димоходу | Димохідний (природна тяга) |
| Мінімальна температура димових газів | 110 |
| Максимальний тиск у режимі ГВС | Немає |
| Мінімальний тиск у режимі ГВС | 6 бар |
| П'єзорозпалювач | Так |
- Ціна: 28 500 ₴
- Спосіб упаковки: поліетилен, пінопласт, картонова коробка









