Корді Вулкан АОГВ-10 ВЕ Газові котли Вулкан АОГВ-10 ВЕ призначені для опалення й підігрівання води в приватних будинках і будівель комунального призначення площею до 100 м2. Комплектується енергонезалежною газовою автоматикою Eurosit 630, яка вирізняється надійністю й безпекою. Має компактні розміри висота 835 мм, ширина 380 мм і глибину всього 330 мм. Котли абсолютно невибагливі до експлуатації, висока якість збирання за малої вартості й економічність робить їх лідерами у своєму класі. Переваги котлів Корді 1 Електро незалежність Газові котли Корді не використовують для своєї роботи електрику та навіть у разі вимкнення електрики, у вашому домі буде завжди тепло. 2 Надійність і безпека Встановлена автоматика Eurosit 630. Вона гарантує Безпечну та надійну роботу й автоматично вимикає пристрої в разі згасання полум'я пальника або браку тяги. 3 Економність Економія газу доходить до 30% завдяки встановленій автоматики Eurosit і мікрофакельних пальників Polidoro (Німеччина). Витрата газу 1.39 м3/год. 4 Зручність у монтажі У котлах передбачене двостороннє під'єднання до системи опалення, сторона, яка не використовується, просто перекривається заглушкою. Газовий казан Корді Вулкан АОГВ-10 ВЕ Схема. Основні характеристики Виробник Корді Країна виробник Україна Потужність номінальна 10 кВт. Теплоносій Вода Коефіцієнт корисної дії 90 % Призначення котла Двоконтурний Спосіб встановлення Підлоговий Тип топки Відкрита Матеріал теплообмінника Сталь Кількість теплообмінників 2 Об'єм води в котлі 19 л. Спосіб відведення відпрацьованих газів Димохід Колір Білий Вага 40 кг. Гарантійний термін 120 (міс) Стан Нове Приєднувальні розміри Під'єднання газу 1/2" Вхід у систему опалення 1 1/2" Повернення із системи опалення 1 1/2" Габарити Висота 835 мм. Ширина 380 мм. Глибина 330 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Об'єм води в котлі | 19 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 12 кВт. |
| кВт. | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 205 ₴



