Корди Вулкан АОГВ-20 М
Газовые котлы Вулкан АОГВ-20 М предназначены для отопления и подогрева воды в частных домах и строений коммунального назначения площадью до 200 м2.
Комплектуется энергонезависимой газовой автоматикой МINSIT которая отличается надежностью и безопасностью. Имеет компактные размеры высота 785 мм, ширина 380 мм. и глубина всего 460 мм. Котлы абсолютно нетребовательные к эксплуатации, высокое качество сборки при малой стоимости и экономичность делает их лидерами в своем классе.
Преимущества котлов Корди
1
Электро независимость
Газові котли Корді не використовують для своєї роботи електрика і навіть при відключенні електрики,у вашому домі завжди буде тепло.
2
Надійність і безпека
Встановлена автоматика МINSIT.Вона гарантує Безпечну і надійну роботу і автоматично відключає пристрою в разі згасання полум'я пальника або відсутності достатньої тяги.
3
Економічність
Економія газу доходить до 30% завдяки встановленою автоматики МINSIT і мікрофакельні пальників Polidoro (Німеччина). Витрата газу 2.19 м3/год.
4
Зручність в монтажі
В котлах передбачено двосторонні підключення до системи опалення, сторона яка не використовується просто перекривається заглушкою.
Котел газовий Корді Вулкан АОГВ-20 М Схема.
Основні характеристики
Виробник
Корді
Країна виробник
Україна
Номінальна потужність
20 кВт.
Теплоносій
Вода
Коефіцієнт корисної дії
90 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб установки
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Матеріал теплообмінника
Сталь
Кількість теплообмінників
1
Об'єм води в котлі
25.5 л.
Метод відведення відпрацьованих газів
Димар
Колір
Білий
Вага
58 кг.
Гарантійний термін
120 міс.
Стан
Нове
Приєднувальні розміри
Підключення газу
1/2"
Вхід в систему опалення
1 1/2"
Повернення з системи опалення
1 1/2"
Габарити
Висота
785 мм
Ширина
380 мм.
Глибина
460 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 30 кВт |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 785 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 660 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Підключення газу | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 20 кВт. |
| кВт. | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 710 ₴


