Корді Вулкан АОГВ-16 Е
Газові котли Вулкан АОГВ-16 Е призначені для опалення і підігріву води в приватних будинках та споруд комунального призначення площею до 160 кв. м.
Комплектується енергонезалежній газовою автоматикою Eurosit 630 яка відрізняється надійністю і безпекою. Має компактні розміри 835 висота мм, ширына 380 мм та глибина всього 380 мм. Котли абсолютно невибагливі до експлуатації, висока якість зборки при малій вартості і економічність робить їх лідерами у своєму класі.
Переваги котлів Корді
1
Електро незалежність
Газові котли Корді не використовують для своєї роботи електрика і навіть при відключенні електрики,у вашому домі завжди буде тепло.
2
Надійність і безпека
Встановлена автоматика Eurosit 630.Вона гарантує Безпечну і надійну роботу і автоматично відключає пристрою в разі згасання полум'я пальника або відсутності достатньої тяги.
3
Економічність
Економія газу доходить до 30% завдяки встановленою автоматики Eurosit і мікрофакельні пальників Polidoro (Німеччина). Витрата газу 1.78 м3/год.
4
Зручність в монтажі
В котлах передбачено двосторонні підключення до системи опалення, сторона яка не використовується просто перекривається заглушкою.
Котел газовий Корді Вулкан АОГВ-16 Е Схема.
Основні характеристики
Виробник
Корді
Країна виробник
Україна
Номінальна потужність
16 кВт.
Теплоносій
Вода
Коефіцієнт корисної дії
90 %
Призначення котла
Одноконтурній
Спосіб установки
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Матеріал теплообмінника
Сталь
Кількість теплообмінників
1
Об'єм води в котлі
26 л.
Метод відведення відпрацьованих газів
Димар
Колір
Білий
Вага
53 кг.
Гарантійний термін
120(міс)
Стан
Нове
Приєднувальні розміри
Підключення газу
1/2"
Вхід в систему опалення
1 1/2"
Повернення з системи опалення
1 1/2"
Габарити
Висота
835 мм.
Ширина
380 мм.
Глибина
380 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 42 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 12 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 835 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 16 кВт. |
| кВт. | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 760 ₴



