Котел газовий димохідний Маяк АОГВ-30 КСС
Котли опалювальні з водним контуром типу АОГВ призначені для обігріву приміщень, обладнаних системою водного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія.
Котел, являє собою сталевий теплообмінник, який має вертикальну жаротрубну конструкцію, товщина металу 2-2,5 мм. Газогарячий пристрій складається з панелі, на якій закріплені запальний і основна щілинного пальника (килимове полум'я), колектор, на якому розташований газовий клапан фірми EUROSIT і сопло. Під'єднання до системи опалення універсальне, праворуч або ліворуч, під'єднання до димоходу також універсальне зверху або ззаду.
Котли з індексом "В" обладнані контуром для гарячого водопостачання (ГВС).
- ККД не менш ніж 90%
- універсальне під'єднання до системи опалення зліва чи справа
- універсальний димохід зверху або ззаду (трансформується)
- п'єзозапамінник запаального пальника
- дросельний регулятор тиску газу основного пальника
- антикорозійне оброблення поверхонь котла та якісне порошкове фарбування
- зберігають працездатність у разі зміни тиску газу в системі від 50 до 500 мм водяного стовпа
- не вимагають зовнішнього джерела електроживлення
- моделі з індексом КСВ поєднують функції опалення та гарячого водопостачання
- обладнані стабілізатором тяги з оцинкованої сталі, який забезпечує стійку роботу котла
- висока надійність і безпека в роботі, завдяки застосуванню газової автоматики EUROSIT
- щілинний низькофакельний пальник "килимове полум'я"

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термобар |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 30 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Висота | 840 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Глибина | 580 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 10 кВт. |
- Ціна: 17 436 ₴


