Газовий котел Колві Євротерм КТ 10 TS А Люкс димохідний одноконтурний
19 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: klv1002
- +380 (95) 485-11-77Vodafone
- +380 (73) 485-11-77life:)
- +380 (97) 266-16-27Viber
Еurotherm Колві КТ 10 TS А Люкс димохідний одноконтурний газовий котел, побутовою тепловою потужністю 10 кВт використовують для обігрівання житлових і виробничих приміщень площу яких не перевищує 100 м2, а об'єм теплоносія не більш ніж 170 л.
Інженерами заводу добре продумана конструкція котла, що дає змогу використовувати його в будинках, обладнаних чинними димоходами. Встановлюють котел на підлозі біля димохода або біля зовнішньої стіни будівлі для під'єднання до зовнішнього димоходу.
Усією роботою керує газова автоматика безпеки італійської фірми Eurosit, для зручності керування вона виведена на верхню панель. За всіма вимогами автоматика SIT 630 краще за інших підходить до нашого газу, і дає змогу апарату успішно виконувати свої функції незалежно від електроенергії. Встановлені газові пальники італійської компанії Polidoro SpA (Полідо). З задньої частини котла Колві Eurotherm KT 10 TS A Люкс виведені патрубки для під'єднання до системи опалення, а у двоконтурного котла — контур гарячого водоспоживання. Верхні виведення — подавальний контур, нижні — зворотний.
Продукти горіння, що утворилися в камері згоряння, спочатку проходять крізь теплообмінник, зварений у кілька рядів із жаростійких безшовних труб. Для додаткового зняття тепла з димових газів — встановлений неіржавкий турбулізатор. Унікальна конструкція теплообмінника дає змогу збільшити ефективність до 92%
Переваги:
• запатентований теплообмінник
• енергонезалежний
• інжекційний пальник із неіржавкої сталі
• успішно працює в старих системах із ухилами труби
• виділяється своїм дизайном
• універсальне під'єднання
• швидкий монтаж
• гарантія 30 місяців

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колві |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 1.14 куб.м/год |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Об'єм води в котлі | 12 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Максимальна температура димових газів | 130 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 39 кг |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 95 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 701 мм |
| Ширина | 286 мм |
| Глибина | 532 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип димоходу | Димохідний (природна тяга) |
| Мінімальна температура димових газів | 110 |
| П'єзорозпалювач | Так |
- Ціна: 19 700 ₴
- Спосіб упаковки: поліетилен, пінопласт, картонова коробка










