Корді Вулкан АОГВ-12 ПЕ
Газові котли Вулкан АОГВ-12 ПЕ призначені для опалення й підігрівання води в приватних будинках і будівель комунального призначення площею до 120 м2.
Комплектується енергонезалежною газовою автоматикою Eurosit 630, яка вирізняється надійністю й безпекою. Має компактні розміри висота 700 мм, ширина 380 мм і глибина всього 385 мм. Котли абсолютно невибагливі до експлуатації, висока якість збирання за малої вартості й економічність робить їх лідерами у своєму класі.
Переваги котлів Корді
1
Електро незалежність
Газові котли Корді не використовують для своєї роботи електрику та навіть у разі вимкнення електрики, у вашому домі буде завжди тепло.
2
Надійність і безпека
Встановлена автоматика Eurosit 630. Вона гарантує Безпечну та надійну роботу й автоматично вимикає пристрої в разі згасання полум'я пальника або браку тяги.
3
Економність
Економія газу доходить до 30% завдяки встановленій автоматики Eurosit і мікрофакельних пальників Polidoro (Німеччина). Витрата газу 1.38 м3/год.
4
Зручність у монтажі
У котлах передбачене двостороннє під'єднання до системи опалення, сторона, яка не використовується, просто перекривається заглушкою.
Основні характеристики
Виробник
Корді
Країна виробник
Україна
Потужність номінальна
12 кВт.
Теплоносій
Вода
Коефіцієнт корисної дії
92 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Закрита
Матеріал теплообмінника
Сталь
Кількість теплообмінників
1
Об'єм води в котлі
22 л.
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Коаксіальна труба
Колір
Білий
Вага
45 кг.
Гарантійний термін
120 (міс)
Стан
Нове
Приєднувальні розміри
Під'єднання газу
1/2"
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Габарити
Висота
700 мм.
Ширина
380 мм.
Глибина
385 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 45 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 14 л |
| Витратуа газового палива | 1.38 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 380 мм |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 12 кВт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 405 ₴

