Корді Вулкан АОГВ-7 ПЕ
Газові котли Вулкан АОГВ-7 ПЕ призначені для опалення та підігрівання води в приватних будинках і будівель комунального призначення площею до 70 м2.
Комплектується енергонезалежною газовою автоматикою Eurosit 630, яка вирізняється надійністю й безпекою. Має компактні розміри висота 700 мм, ширина 380 мм і глибина всього 270 мм. Котли абсолютно невибагливі до експлуатації, висока якість збирання за малої вартості й економічність робить їх лідерами у своєму класі.
Переваги котлів Корді
1
Електро незалежність
Газові котли Корді не використовують для своєї роботи електрику та навіть у разі вимкнення електрики, у вашому домі буде завжди тепло.
2
Надійність і безпека
Встановлена автоматика Eurosit 630. Вона гарантує Безпечну та надійну роботу й автоматично вимикає пристрої в разі згасання полум'я пальника або браку тяги.
3
Економність
Економія газу доходить до 30% завдяки встановленій автоматики Eurosit і мікрофакельних пальників Polidoro (Німеччина). Витрата газу 0.78 м3/год.
4
Зручність у монтажі
У котлах передбачене двостороннє під'єднання до системи опалення, сторона, яка не використовується, просто перекривається заглушкою.
Основні характеристики
Виробник
Корді
Країна виробник
Україна
Потужність номінальна
7 кВт.
Теплоносій
Вода
Коефіцієнт корисної дії
92 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Закрита
Матеріал теплообмінника
Сталь
Кількість теплообмінників
1
Об'єм води в котлі
14 л.
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Коаксіальна труба
Колір
Білий
Вага
33 кг.
Гарантійний термін
120 (міс)
Стан
Нове
Приєднувальні розміри
Під'єднання газу
1/2"
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Габарити
Висота
700 мм.
Ширина
380 мм.
Глибина
270 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 33 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 14 л |
| Витратуа газового палива | 0.78 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 380 мм |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 290 ₴

