Парапетні газові котли ATON Compact — це апарати із закритою камерою згоряння.
Конструкція котлів дає змогу використовувати їх у системах опалення з природною циркуляцією (у приміщеннях, не обладнаних димоходами). Відведення продуктів згоряння й забір повітря для горіння здійснюється за допомогою спеціального горизонтального двотрубного димовідводу через зовнішню стіну будівлі.
Модельний ряд настінних парапетних газових котлів ATON Compact представлений потужностями від 7 до 16 кВт.
Котли не залежать від електроенергії, встановлюються біля зовнішньої стіни.
У двоконтурних котлах для підігрівання води на господарські потреби використовується трубчастий проточний змійовик-водонагрівач із міді (металу з високим коефіцієнтом теплопровідності).
Характерною особливістю котлів є універсальність їх під'єднання, що забезпечує додаткову зручність під час проведення проєктно-монтажних робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 12.5 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 1.39 куб.м/год |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Гаряче водопостачання | |
| Продуктивність гарячої води | 5 л/хв |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 12 кВт. |
| П'єзорозпалювач | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 420 ₴


