Призначений для опалення житлових будівель, офісов та будівель комунального призначення з примусовою чи природної циркуляції води. Теплообмінник вироблений з високоякісної товстостінної сталі товшиною 3 мм.
Встановлена Італьянська автоматика EuroSit 630 забезпечуе безопасну та надійну роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термобар |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 60 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Витратуа газового палива | 1.4 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Висота | 890 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Глибина | 275 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 220 ₴



