Корді Вулкан АОГВ 7 Е Газові котли Вулкан АОГВ-7 Е призначені для опалення та підігрівання води в приватних будинках і будівель комунального призначення площею до 70 кв. м. Комплектується енергонезалежною газовою автоматикою Eurosit 630, яка вирізняється надійністю й безпекою. Має компактні розміри висота 835 мм, ширина 380 мм і глибина всього 230 мм. Котли абсолютно невибагливі до експлуатації, висока якість збирання за малої вартості й економічність робить їх лідерами у своєму класі. Переваги котлів Корді 1 Електро незалежність Газові котли Корді не використовують для своєї роботи електрику та навіть у разі вимкнення електрики, у вашому домі буде завжди тепло. 2 Надійність і безпека Встановлена автоматика Eurosit 630. Вона гарантує Безпечну та надійну роботу й автоматично вимикає пристрої в разі згасання полум'я пальники або браку тяги. 3 Економність Економія газу доходить до 30% завдяки встановленій автоматики Eurosit і мікрофакельних пальників Polidoro (Німеччина). Витрата газу 0.78 м3/год. 4 Зручність у монтажі В котлах передбачене двостороннє під'єднання до системи опалення, сторона яка не використовується просто перекривається заглушкою. Газовий казан Корді Вулкан АОГВ 7 Е Схема Основні характеристики виробника Корді Країна-виробник Україна Потужність номінальна 7 кВт. Теплоносій Вода Коефіцієнт корисної дії 90% Призначення котла Одноконтурний спосіб встановлення Підлоговий Тип топки Відкрита Матеріал теплообмінника Сталь Кількість теплообмінників 1 Об'єм води в котлі 12.0 (л) Спосіб відведення відпрацьованих газів Димохід Колір Біла Вага 30 кг. Гарантійний термін 120(міс) Стан Нове Приєднувальні розміри Під'єднання газу 1/2" Вхід у систему опалення 1 1/2" Вік зі системи опалення 1 1/2" Габарити Висота 835.0 (мм) Ширина 380.0 (мм) Глибина 230.0 (мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 33 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 12 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 7 кВт., 7.5 кВт. |
| кВт. | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 250 ₴

