
Твердопаливний котел Корді АТВ 16-20 ЛТ Спромен Термо
29 845 ₴
- В наявності
+380 (97) 485-11-77
Kyivstar
- +380 (95) 485-11-77Vodafone
- +380 (73) 485-11-77life:)
- +380 (97) 266-16-27Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корді АОТВ 16-20 ЛТ Спромін Термо (товщина сталі 6 мм)
Це універсальний твердопаливний котел українського виробництва, призначений для опалення приватних будинків, офісів і споруди комунально-побутового призначення до 250 м2. Котли виробляються в місті Красилів підприємством "Красіловський агрегатний завод", який входить у концерн "УкробонПром" і за всі роки виробництва котли зарекомендували себе як якісні котли за розумну ціну.
Твердопаливні котли Корді АОТВ Л потужністю 16-20 кВт. випускаються у двох варіантах: зі сталлю 4 мм ( АОТВ 16-20 Л) і сталлю 6 мм (АОТВ 16-20 ЛТ). Котел має водяну сорочку, об'єм якої становить 46 літрів і камеру згоряння об'ємом 33 літри. На передній частині котла розташовані три дверцята. Верхні двері відкривають доступ до зони теплообмінників котла. Середні двері надають доступ до камери згоряння, нижні двері призначені для чищення чавунних лосників, а також для видалення золи з попільника.
Котел можна доукомплектувати механічним регулятором тяги з ланцюжком або електронною автоматикою з вентилятором для поліпшення контролю процесу горіння палива. Щоб у котлі не утворюється конденсат, треба під час монтажу зробити т.ін. "мале коло" циркуляції води з використанням термостатичного триходового клапана.
Також із котлом Ви отримуєте.
Паспорт котла
Совок
Кочерга
Основні характеристики котла Корді АТВ 16-20 СТ
Потужність номінальна
16-20 кВт.
Теплоносій
Вода
Тип котла
Класичний
Тип палива
Тверде
Типи твердого палива
Антрацит, Дрова, Брікети
Коефіцієнт корисної дії
80 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Об'єм камери згоряння
33 л.
Об'єм води в котлі
46 л.
Матеріал теплообмінника
Сталь
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Димохід
Площа обігрівання
до 250 м2
Колір
Синій
Вага котла
190 кг.
Гарантійний термін
30 м.
Приєднувальні розміри
Вхід у систему опалення
G 1 1/2"
Повернення із системи опалення
G 1 1/2"
Діаметр димоходу
150 мм.
Розмір камери згоряння
Висота
490
Ширина
310
Глибина
370
Габаритні розміри
Висота
1140 мм.
Ширина
500 мм.
Глибина
760 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 190 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Дрова |
| Гарантійний термін | 28 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 46 л |
| Об'єм камери згоряння | 46 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Висота | 1140 мм |
| Глибина | 760 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 16 кВт., 20 кВт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 845 ₴

