Корді АОТВ 20 С Стандарт (товщина сталі 4 мм)
Це універсальний твердопаливний котел українського виробництва, призначений для опалення приватних будинків, офісів і споруди комунально побутового призначення до 200 м2. Котли виробляються в місті Красилів підприємством "Красіловський агрегатний завод", яке входить до складу концерну "УкробонПром" і за всі роки виробництва котли зарекомендували себе як якісні коти за розумну ціну.
Твердопаливні котли з потужністю 20 кВт. випускаються у двох варіантах: зі сталлю завтовшки 4 мм (АОТВ 20 С) і сталлю 6 мм (АОТВ 20 СТ). Котел має водяну сорочку об'єм якої становить 60 літрів і камеру згоряння об'ємом 40 літрів. На передній частині розташовані три двері. Верхні двері відкривають доступ до зони теплообмінників котла. Середні двері відкривають доступ до камери згоряння. Нижні двері призначені для чищення чавунних колосників, а також для видалення золи.
Котел можна доукомплектувати механічним регулятором тяги з ланцюжком для контролю процесу горіння й електронною автоматикою з вентилятором. Щоб у котлі не утворюється конденсат, треба під час монтажу зробити т.ін. "мале коло" циркуляції води з використанням термостатичного триходового клапана.
Також із котлом Ви отримуєте.
Паспорт котла
Совок
Кочерга
Основні характеристики котла Корді АТВ 14 С
Потужність номінальна
20 кВт.
Теплоносій
Вода
Тип котла
Класичний
Тип палива
Тверде
Типи твердого палива
Антрацит, Дрова, Брікети
Коефіцієнт корисної дії
80 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Об'єм камери згоряння
28 л.
Об'єм води в котлі
40 л.
Матеріал теплообмінника
Сталь
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Димохід
Площа обігрівання
до 140 м2
Колір
Синій
Вага котла
163 кг.
Гарантійний термін
30 м.
Приєднувальні розміри
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Діаметр димоходу
150 мм.
Габаритні розміри
Висота
1020 мм.
Ширина
545 мм.
Глибина
715 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 184 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Дрова |
| Гарантійний термін | 28 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 60 л |
| Об'єм камери згоряння | 40 л |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1140 мм |
| Глибина | 810 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 20 кВт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 700 ₴





