Корді АОТВ 10 СТ Стандарт Термо (товщина сталі 6 мм)
Це універсальний твердопаливний котел, українського виробництва. Призначення для опалення приватних будинків, офісів і споруди комунально побутового призначення до 100 м2. Котли виробляються в місті Красилів "Красівський агрегатовий завод", який входить у концерн "УкробонПром" і за всі роки виробництва, вони зарекомендували себе як якісні котли, за розумну ціну.
Твердопаливні котли з потужністю 10 кВт. випускаються у двох варіантах, зі сталлю 4 мм ( АОТВ 10 С) і сталлю 6 мм. ( АОТВ 10 СТ). Має водяну сорочку об'єм якої становить 27 літрів і камеру згоряння 19 літрів. На передній частині розташувалися два двері. Верхні двері відкривають доступ до камери згоряння, нижня призначена для чищення чавунних лосників, а також для видалення золи.
Також можна доукомплектувати котел, механічним регулятором тяги з ланцюжком, для контролю процесу горіння. А щоб у котлі не утворюються конденсат, треба під час монтажу зробити малий круг циркуляції води з використанням термостатичного триходового клапана.
Також із котлом Ви отримуєте.
Паспорт котла
Совок
Кочерга
Основні характеристики котла Корді АТВ 10 СТ
Потужність номінальна
10 кВт.
Теплоносій
Вода
Тип котла
Класичний
Тип палива
Тверде
Типи твердого палива
Антрацит, Дрова, Брікети
Коефіцієнт корисної дії
80 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Об'єм камери згоряння
19 л.
Об'єм води в котлі
27 л.
Матеріал теплообмінника
Сталь
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Димохід
Площа обігрівання
до 100 м2
Колір
Синій
Вага котла
87 кг.
Гарантійний термін
30 м.
Приєднувальні розміри
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Діаметр димоходу
120 мм.
Габаритні розміри
Висота
710 мм.
Ширина
450 мм.
Глибина
645 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 87 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Дрова |
| Гарантійний термін | 28 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 27 л |
| Об'єм камери згоряння | 19 л |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 10 кВт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 375 ₴



