Корді АОТВ 10 С Стандарт (товщина сталі 4 мм)
Це твердопаливний котел українського виробництва. Призначений для опалення приватних будинків із площею до 100 квадратних метрів. Виробництво розташоване в місті Красилі на підприємстві "Красіловський агрегатний завод", яке входить до складу концерну "УкробонПром" і за всі роки виробництва вони зарекомендували себе як якісні котли за розумну ціну.
Твердопаливні котли потужністю 10 кВт. випускаються у двох варіантах: зі сталлю завтовшки 4 мм (АОТВ 10 С) і сталлю завтовшки 6 мм (АОТВ 10 СТ). Котел має водяну сорочку об'ємом 27 літрів і камеру згоряння об'ємом 19 літрів. На передній частині котла розташовані два двері. Верхні двері відкривають доступ до камери згоряння, нижня призначена для чищення чавунних лосників, а також для видалення золи.
Зазвичай котел використовують із механічним регулятором тяги ( Regulus RT4, наприклад)
Комплект містить:
Паспорт котла
Совок
Кочерга
Основні характеристики котла Корді АТВ 10 С
Потужність номінальна
10 кВт.
Теплоносій
Вода
Тип котла
Класичний
Тип палива
Тверде
Типи твердого палива
Антрацит, Дрова, Брікети
Коефіцієнт корисної дії
80 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Об'єм камери згоряння
19 л.
Об'єм води в котлі
27 л.
Матеріал теплообмінника
Сталь
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Димохід
Площа обігрівання
до 100 м2
Колір
Синій
Вага котла
87 кг.
Гарантійний термін
30 м.
Приєднувальні розміри
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Діаметр димоходу
120 мм.
Габаритні розміри
Висота
710 мм.
Ширина
450 мм.
Глибина
645 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 80 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Овес, Торф, Тирса, Солома, Дрова, Кам'яне вугілля, Горючі сланці, Антрацит, Брикети, Кора, Тріска |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 27 л |
| Об'єм камери згоряння | 19 л |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 645 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 970 ₴



