Корді Вулкан АОГВ-16 ВПЕ
Комплектується енергонезалежною газовою автоматикою Eurosit 630, яка вирізняється надійністю й безпекою. Має компактні розміри висота 700 мм, ширина 610 мм і глибина всього 305 мм. Котли абсолютно невибагливі до експлуатації, висока якість збирання за малої вартості й економічність робить їх лідерами у своєму класі.
Переваги котлів Корді
1
Електро незалежність
Газові котли Корді не використовують для своєї роботи електрику та навіть у разі вимкнення електрики, у вашому домі буде завжди тепло.
2
Надійність і безпека
Встановлена автоматика Eurosit 630. Вона гарантує Безпечну та надійну роботу й автоматично вимикає пристрої в разі згасання полум'я пальника або браку тяги.
3
Економність
Економія газу доходить до 30% завдяки встановленій автоматики Eurosit і мікрофакельних пальників Polidoro (Німеччина). Витрата газу 1.78 м3/год.
4
Зручність у монтажі
У котлах передбачене двостороннє під'єднання до системи опалення, сторона, яка не використовується, просто перекривається заглушкою.
Основні характеристики
Виробник
Корді
Країна виробник
Україна
Потужність номінальна
16 кВт.
Теплоносій
Вода
Коефіцієнт корисної дії
92 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Закрита
Матеріал теплообмінника
Сталь
Кількість теплообмінників
1
Об'єм води в котлі
27 л.
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Коаксіальна труба
Колір
Білий
Вага
57 кг.
Гарантійний термін
120 мес.
Стан
Нове
Приєднувальні розміри
Під'єднання газу
1/2"
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Габарити
Висота
700 мм.
Ширина
610 мм.
Глибина
305 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 57 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Кількість теплообмінників | 1 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 92 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Об'єм води в котлі | 14 л |
| Витратуа газового палива | 1.78 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 610 мм |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 16 кВт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 375 ₴

