



Котел газовий ATEM ЖИТОМИР-9 КС-Г-016 СН/АОТВ-16
44 187 ₴
- Під замовлення
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (95) 485-11-77Vodafone
- +380 (73) 485-11-77life:)
- +380 (97) 266-16-27Viber
Особливості моделей “Житомир-9”
- Котел побудований на базі моделі «Житосвіт-3» поєднаної з твердопаливним котлом
- ККД до 94% (газ)
- Потужність від 10 до 20 кВт (газ)
- Потужність від 10 до 15 кВт (тверде паливо)
- Газовий клапан: EUROSIT 630 (Італія)
- Газові пальники: POLIDORO (Італія)
- Датчик тяги, датчик полум'я, датчик температури
- Можливість встановлення терморегулятора для твердопаливної частини
Представлений комбінований котел АТЕМ Житомир-9 КС-Г-016 СН/АТВ-16 є одноконтурним (модель Житомир-9 КС-ГВ-016 СН/АОТВ-16 — двоконтурна), універсальним котлом опалювальним. Завдяки тому, що котел об'єднав у собі дві моделі з різною функціональністю, то може використовуватися поперемінно тверде паливо+газ. Виробником цього універсального котла слугує завод «Атем», що розташований у місті Житосвіт. Обладнання цього заводу цінується не тільки нашими землями, а й далеко за межами країни. Привертає якість, надійність і вельми демократичні ціни. І цей котел на твердому паливі та газі є інноваційним розробленням компанії, аналогів якому поки немає на ринку України (на 2015 рік). Ця найголовніша відмітна характеристика, яка є і його перевагою. Навіть якщо порівняти з іншим універсальним котлом цього ж виробника Березка, то різниця полягає в організації переходу з одного типу опалення на інший — для використання твердого палива в Березкі знімається газова апаратура. Для котла АТЕМ Житомир-9 КС-Г-016 СН/АОТВ-16 цього не потрібно, оскільки ці два режими можна використовувати поперемінно без жодних від'єднань або корекцій. Тому цей комбінований котел на вугіллі / дровах і газі такий популярний. Функціональні характеристики, обладнання Коли температура теплоносія падає нижче від встановленого значення (наприклад, коли догоряють дрова/ вугілля) — автоматично вмикається газовий пальник. Отже, немає потреби прокидатися серед ночі, щоб підкинути дров — він автоматично перейде на опалення газом. Ця ж функція допоможе, якщо довгий час нікого немає вдома, щоб підкинути в топку дров/ вугілля (наприклад, коли все на роботі). Обладнаний невеликими дверцятами, які зручні для використання твердого палива у формі вугілля, топити дровами також можна; Котел комбінований Житомир-9 укомплектований автоматикою безпеки від італійського виробника; Для економії є можливість встановлення автоматичного регулятора тяги твердопаливного котла; Посилена суцільнозварна конструкція котла; Обладнання покрите спеціальним захисним складом, що запобігає корозії й захищає від впливу високих температур; Особливістю цього гібридного котла також є досить привабливий зовнішній вигляд, який не є властивостями для твердопаливних типів; 2 камери згоряння. Окремо для газу та твердого палива. Технічні характеристики: Потужність — 16 кВт (на газу), 16 кВт (на твердому паливі); Площа обігрівання: на газу ~ 120-160 м2; на твердій.топлі ~ 120-160 м2 (за висоти стель до 3 метрів). ККД — 92% — газ, 78% — тверде паливо (антрацит АО ДСТУ 3472-96); Рекомендована to теплоносія (води) — 60-80 oС; максимальна — 90 oС; Тиск теплоносія під час роботи — 0,1 Мпа; Кількість димоходів — 2 (ззаду зверху). За роздільної здатності сервісного центру/газової служби — можна об'єднати (якщо дотримані нормативи). Норма тяги в димоході — від 10 Па. Об'єм води в котлі — приблизно 44 л; Розміри топки (ГxШxВ) — 300х315х500 мм; Розмір отвору дверцят ~ приблизно 240 мм висота, 260 мм ширина. Габарити казана (ВхШхГ) — 1135х595х580 мм; Маса котла ~ 170 кг. Протік води (для двоконтурної моделі, під час нагрівання її на 35 oС) ~ до 5,8 літра/хвилину. Під час роботи котла в закритій системі опалення обов'язково потрібно встановити: 1) систему безпеки (запобіжний клапан 0,15 МПа; манометр), 2) розширювальний бак (інші словами, компенсатор обсягу), 3) блок безперебійного живлення ББЖ (для циркуляционного насоса). Країна-виробник: Україна (сумісне виробництво з Німеччиною), г. Житосвіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 146 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 94 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 44 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Вхід контуру ГВП | 3/4" |
| Висота | 1135 мм |
| Вихід контуру ГВП | 3/4" |
| Глибина | 580 мм |
| Діаметр димоходу | 126 мм |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 44 187 ₴

