



Котел газовий ATEM ЖИТОМИР-9 КС-Г-012 СН/АОТВ-12
42 323 ₴
- Під замовлення
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (95) 485-11-77Vodafone
- +380 (73) 485-11-77life:)
- +380 (97) 266-16-27Viber
Особливості моделей “Житомир-9”
- Котел побудований на базі моделі «Житосвіт-3» поєднаної з твердопаливним котлом
- ККД до 94% (газ)
- Потужність від 10 до 20 кВт (газ)
- Потужність від 10 до 15 кВт (тверде паливо)
- Газовий клапан: EUROSIT 630 (Італія)
- Газові пальники: POLIDORO (Італія)
- Датчик тяги, датчик полум'я, датчик температури
- Можливість встановлення терморегулятора для твердопаливної частини
Твердопаливне котельне обладнання АТЕМ Житомир КС-Г-012 СН/АОТВ-12 вважається найкращим українським продуктом у своєму сегменті. Філософія марки, як і короткеувач відгуків користувачів котлів Атем, розкривається словами «довговічність», «теплоефективність», «якість». Виробник постійно модернізує лінії та розробляє нові моделі, щоб купити котел твердопаливного типу було вигідно і в плані, що створюється ним комфорту, і за ціною експлуатації. Особливості конструкцій покажемо, що компанія передбачила можливість купити універсальні модифікації. З огляду на здатність працювати на газі та твердим горючим їх ціна трохи перевищує вартість аналогів тієї ж серії, але без відповідної газової апаратури. Що ж до характеристик будови виробів будь-яких конфігурацій, то воно незмінно добротне, що зумовлює суцільнозварне виконання. Також варто зазначити застосування особливих турбулізаторів, які забирають усю сажу на себе, ніж протистоять падінню теплової продуктивності котлів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 146 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 94 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 39 л |
| Витратуа газового палива | 1.37 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конвекційні |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Вхід контуру ГВП | 3/4" |
| Висота | 1135 мм |
| Вихід контуру ГВП | 3/4" |
| Глибина | 580 мм |
| Діаметр димоходу | 126 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Ширина | 545 мм |
- Ціна: 42 323 ₴

