Корді Вулкан АОГВ 9В ПЕ
Апарат використовується для опалення або опалення й гарячого водопостачання приміщень у багатоквартирних будинках, де встановлений димохід, у приватних будинках, у спорудах комунно-побутового призначення з площею опалення відповідної теплової потужності котла. Також приміщення мають бути обладнані водяною системою опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія та системою гарячого водопостачання для апаратів, обладнаних додатковим теплообмінником підігрівання води.
Особливості АОГВ Вулкан
Механічний блок керування Eurosit 630
Мікрофакельні пальники Polidoro
Капілярний градусник
Енергонезалежність
Теплообмінник із жароміцної котельної сталі із захисним покриттям
Антикорозійний захист теплообмінника
Додатковий теплообмінник ГВС
Комплексна система захисту
Універсальне під'єднання до системи опалення (ліворуч і праворуч)
Заводський контроль якості
Гарантія 3 роки
Технічні характеристики
Виробник «Красіловський Агрегатний Завод»
Тип котла — парапетний
Теплова потужність — 9 кВт
ККД — 90%
Кількість контурів котла — двоконтурний
Автоматика — Eurosit 630 (Італія)
Робоча температура котла — 50-90 °C
Максимальна витрата газу — 1,0 м3/год
Максимальний вихід гарячої води — 225 л/год
Обігрівна площа — до 90 м2
Максимальний тиск газу — 1764 Па
Об'єм води в котлі - 12,0 л
Габаритні розміри — 700х380х350
Маса котла — 43 кг
Викидання відпрацьованих газів — Через кооксіальний димохід
Вихід димохода з котла — назад через стіну
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 43 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Потужність номінальна | 9 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Витратуа газового палива | 1 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 495 ₴

