Корді Вулкан АОГВ-16 ВЕ
Газові котли Вулкан АОГВ-16 Е призначені для опалення й підігрівання води в приватних будинках і будівель комунального призначення площею до 160 кв.м.
Комплектується енергонезалежною газовою автоматикою Eurosit 630, яка вирізняється надійністю й безпекою. Має компактні розміри висота 835 мм, ширина 380 мм і глибину всього 380 мм. Котли абсолютно невибагливі до експлуатації, висока якість збирання за малої вартості й економічність робить їх лідерами у своєму класі.
Переваги котлів Корді
1
Електро незалежність
Газові котли Корді не використовують для своєї роботи електрику та навіть у разі вимкнення електрики, у вашому домі буде завжди тепло.
2
Надійність і безпека
Встановлена автоматика Eurosit 630. Вона гарантує Безпечну та надійну роботу й автоматично вимикає пристрої в разі згасання полум'я пальника або браку тяги.
3
Економність
Економія газу доходить до 30% завдяки встановленій автоматики Eurosit і мікрофакельних пальників Polidoro (Німеччина). Витрата газу 1.78 м3/год.
4
Зручність у монтажі
У котлах передбачене двостороннє під'єднання до системи опалення, сторона, яка не використовується, просто перекривається заглушкою.
Газовий казан Корді Вулкан АОГВ-16 ВЕ Схема.
Основні характеристики
Виробник
Корді
Країна виробник
Україна
Потужність номінальна
16 кВт.
Теплоносій
Вода
Коефіцієнт корисної дії
90 %
Призначення котла
Двоконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Матеріал теплообмінника
Сталь
Кількість теплообмінників
2
Об'єм води в котлі
26 л.
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Димохід
Колір
Білий
Вага
53 кг.
Гарантійний термін
120 (міс)
Стан
Нове
Приєднувальні розміри
Під'єднання газу
1/2"
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Габарити
Висота
835 мм.
Ширина
380 мм.
Глибина
380 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 53 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Об'єм води в котлі | 26 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Висота | 835 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Глибина | 380 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 16 кВт. |
| кВт. | 16 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 065 ₴



