Корді 16-20 Е Економ (товщина сталі 4 мм)
Це універсальний котли на твердому паливі українського виробництва, призначені для опалення приватних будинків, офісів і споруд комунально-побутового призначення до 250 м2. Котли виробляються в місті Красилів підприємством "Красіловський агрегатний завод", яке входить до складу концерну "УкробонПром" і за всі роки виробництва котли зарекомендували себе як якісні котли за розумну ціну.
Твердопаливні котли потужністю 16-20 кВт. випускаються у двох варіантах: зі сталлю завтовшки 4 мм (АТВ 16-20 Е) і сталлю завтовшки 6 мм (АОТВ 16-20 ЕТ). Котел має водяну сорочку, об'єм якої становить 54 літри та камеру згоряння об'ємом 87 літрів. На передній частині розташовані три двері. Верхні двері відкривають доступ до зони теплообмінників котла. Середні двері надають доступ у камеру згоряння, нижні двері призначені для чищення чавунних лосників, а також для видалення золи з попільника.
Котел можна доукомплектувати механічним регулятором тяги з ланцюжком або електронною автоматикою з вентилятором для поліпшення контролю над процесом горіння палива. Щоб у котлі не утворюється конденсат, треба під час монтажу зробити т.ін. "мале коло" циркуляції води з використанням термостатичного триходового клапана.
Основні характеристики котла Корді АТВ 16-20 Е
Потужність номінальна
16-20 кВт.
Теплоносій
Вода
Тип котла
Класичний
Тип палива
Тверде
Типи твердого палива
Антрацит, Дрова, Брікети
Коефіцієнт корисної дії
80 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Об'єм камери згоряння87
л.
Об'єм води в котлі
54 л.
Матеріал теплообмінника
Жаростійка сталь 4 мм.
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Димохід
Площа обігрівання
до 250 м2
Колір
Синій
Вага котла
204 кг.
Гарантійний термін
30 м.
Приєднувальні розміри
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Діаметр димоходу
150 мм.
Габаритні розміри
Висота
1000 мм.
Ширина
540 мм.
Глибина
940 мм.
Габаритні розміри камери згоряння
Висота
380 мм.
Ширина
390 мм.
Глибина
520 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 225 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Дрова |
| Гарантійний термін | 28 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 54 л |
| Об'єм камери згоряння | 87 л |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 940 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 16 кВт., 20 кВт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 490 ₴

