


Твердопаливний котел Альтеп Trio Uni 40 кВт.
76 700 ₴
- Під замовлення
- Код: 00041
Відправка з 20 травня 2026+380 (97) 485-11-77
Kyivstar
- +380 (95) 485-11-77Vodafone
- +380 (73) 485-11-77life:)
- +380 (97) 266-16-27Viber
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
TRIO UNI - механічна регулювання процесу згоряння при поворотному регулюванні 14 - 40 кВт
TRIO UNI Plus - електронна регулювання роботи котла з ПІД 14 - 600 кВт
TRIO UNI Plus - від 80 кВт, є можливість установки бічної двери для очищення теплообмінника котла
Використання технології верхнього горіння палива сприяє високому ККД котла, який не опускаеться нижче 86%.
Велика діапазон потужності.
Велика топкова камера.
Водяна колосникова решітка.
Заводська адаптація для монтажу систем наддува.
Багатоточкова система подачі повітря.
Регулювання дверного доводчика.
Можливість установки факельної горілки з функцією автозапалювання.
Котел на твердому паливі моделей Trio Uni,Trio Uni Plus призначені для промислових та побутових примішень.
Конструкціякотла сприяє максимально використовувати тепло, яке виділяеться призгоранні різних видів палива.
Час горіння одніеї загрузки палива безпосередньо залежить від виду та якості палива та теплових витрат опалювального обекта.
Особливості конструкції : товщина сталі корпусу та теплообмінника котла - 6 мм. Твердопаливни котли тривалого горіння Trio Uni та Trio Uni Plus мають якісну теплоізоляцію корпусу.
Регулювання потужності в котлі TRIO UNI Plus здійснюється вентилятором, регулюючим кількість повітря, що надходить в топку через повітряні форсунки та під колосникову решітку (регулюється автоматично).
Регулювання потужності в котлах TRIO UNI здійснюється регулятором тяги, що забезпечує надходження повітря під колосникову решітку.
Регулятор тяги з цепью не входить в комплект постачання котла серії TRIO UNI.
Конвекційна частина котла складається з двухходового (80-97 кВт) або чотирьохходовой (150-500 кВт) вертикального теплообмінника. Теплообмінник розташований за топкою в задній частині котла.
В нижній частині топки розташовані водяні колосники. Щоб запобігти можливості протікання, в котлах вони виготовляються з цільнотягнутых (безшовних) труб.
Завдяки постійному охолоджуванню циркуляючої води, колосники довго не прогорають і служать додатковою теплообмінною поверхнею.
При індивідуальному замовленні на котли TRIO UNI Plus (потужністю від 80 кВт) є можливість встановлення додаткової ревізійної двері на боковій частині котла.
Вона забезпечує доступ для очищення вертикальних полів теплообмінника. Ревізіонна дверь має відбійник із вогнетривкого бетону, що забезпечує надійну теплоізоляцію та захист від температурного руйнування металу дверей. Для підтримання герметичності теплообмінника встановлені регульовані кришки та триточечна прижимна фурнітура.
Боров розташований в задній частині котла, має круглу форму.
Універсальність, економічність, простота експлуатації цих котлів на рівні з прийнятним для більшості випадків рівнем виробленої теплової потужності - саме це визначає їх високу популярність серед широкого кола споживачів.
Габаритні розміри котла TRIO UNI TRIO UNI PLUS (КТ-3ЕN) 14-65 кВт.
Габаритні розміри котла TRIO UNI/TRIO UNI PLUS (КТ-3ЕN) 80-97 кВт.
Габаритні розміри котла TRIO UNI TRIO UNI PLUS (КТ-3ЕN) 150-500 кВт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 40 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Кам'яне вугілля, Антрацит, Брикети, Дрова |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Відкрита |
| Об'єм камери згоряння | 170 л |
| Об'єм води в котлі | 140 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Червоний |
| Вага | 540 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Глибина | 1430 мм |
| Діаметр димоходу | 219 мм |
| Форма димаря | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 700 ₴

