Котел на дровах Альтеп Duo / Duo Plus - Призначення.
Котел на дровах Альтеп Duo / Duo Plus призначені для обігріву домашніх, виробничих та інших приміщень, в яких обладнана система центрального опалення, для підготовки та подачі тепла на технологічні потреби з використанням у якості палива дрова, деревних відходів, кам'яної вугілля.
Конструкція котла дозволяє максимально ефективно використовувати тепло, виділяється при згоранні різних видів низькокалорійного твердого палива, при цьому найбільша теплопродуктивність котла досягається при спалюванні антрацита.
Час горіння від одніеї закладки палива безпосередньо залежить від вигляду та якості палива та теплових втрат нагріваемого об'єкта.
Експлуатація котла можлива тільки в режимі ручної подачі твердої палива.
Габаритні розмирі кокла Альтеп Duo (KT-2E) 17-250 кВт.
Габаритні розміри котла Альтеп DUO PLUS (КТ-2Е) 17-38 кВт.
Розміри Альтеп Duo / Duo PLUS (КТ-2Е) 50-250 кВт.
Котел на дровах Duo Uni / Duo Uni Plus (KT-2EN /NM)
Габаритні розміри
кВт
17
25
31
38
50
62
75
95
150
150
200
250
B
мм
650(820)
650(820)
650(820)
650(820)
730
780
800
870
1040
1100
1400
1400
H
мм
1585(1420)
1645(1480)
1710(1510)
1820 (1620)
1970
2060
2445
2345
2375
2350
2350
2350
H1
мм
1360
1420
1450
1560
1715
1805
1875
2070
2070
2090
2090
2090
H2
мм
1210
1270
1300
1390
1527
1617
1660
1857
1833
1852
1852
1830
H3
мм
130
130
130
130
130
130
140
170
170
190
210
210
L
мм
1050
1110
1170
1220
1320
1390
1500
1620
1710
1800
2050
2320
L1
мм
715
775
835
905
965
1005
1105
1190
1190
1325
1390
1390
D
мм
159[178]
178[159]
178[159]
219
245
245
245[299]
299
299[348]
299
348
398
Примітка: Розміри в дужках наведені для котла Альтеп DUO (КТ-2ЕМ)
Розміри у квадратних дужках, що стосуються діаметру і інших параметрів димоходу, необхідно уточнювати при замовленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altep |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Дрова |
| Коефіцієнт корисної дії | 93 % |
| Об'єм камери згоряння | 0 л |
| Об'єм води в котлі | 117 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Червоний |
| Вага | 420 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1645 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 1110 мм |
| Діаметр димоходу | 178 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 500 ₴

