Парапетні газові котли ATON Compact
Настінні парапетні газові котли ATON Compact 12ЕУ - це апарати з закритою камерою згоряння. Конструкція котлів дозволяє використовувати їх в системах опалення з природною циркуляцією (у приміщеннях, не обладнаних димоходом). Відведення продуктів згорання та забір повітря для горіння здійснюється за допомогою спеціального горизонтального двотрубного димоповітрявідводу через зовнішню стіну будівлі.
Модельний ряд настінних парапетних газових котлів ATON Compact 12ЕУ представлений потужностями від 7 до 16 кВт. Котли не залежать від електроенергії, встановлюються біля зовнішньої стіни. Виготовляються в одно-і двоконтурних версіях.
У двоконтурних котлах для підігріву води на господарські потреби використовується трубчатий проточний змійовик-водонагрівач з міді (металу з високим коефіцієнтом теплопровідності). Характерною особливістю котлів є універсальність їх підключення, що забезпечує додаткову зручність при проведенні проектно-монтажних робіт. Не потребують підключення димоходу;
Переваги котла ATON Compact 12ЕУ
- Не потребують зовнішнього джерела електроживлення;
- Можуть встановлюватися в квартирах і приватних будинках;
- Надійність і простота конструкції;
- Привабливий зовнішній вигляд;
- Висока якість виготовлення;
- Невеликі розміри не вимагають багато місця для монтажу в будь-якому зручному місці;
- Використання комплектуючих від світових лідерів у виробництві теплотехнічного обладнання;
- Доступна ціна на покупку, установку, експлуатацію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATON |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Вид топлива | Газообразное |
| Расход газового топлива | 1 куб. м/час |
| Давление газа на входе в котел | 1 мбар |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Объем воды в котле | 12 л |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Максимальная температура дымовых газов | 130 град. |
| Цвет | Белый |
| Вес | 48 кг |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Состояние | Новое |
| Отопление | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1 бар |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 20 град. |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глубина | 630 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
- Цена: 21 530 ₴








