Парапетні газові котли ATON Compact
Настінні парапетні газові котли ATON Compact 7ЕУ - це апарати з закритою камерою згоряння. Конструкція котлів дозволяє використовувати їх в системах опалення з природною циркуляцією (у приміщеннях, не обладнаних димоходом). Відведення продуктів згорання та забір повітря для горіння здійснюється за допомогою спеціального горизонтального двотрубного димоповітрявідводу через зовнішню стіну будівлі.
Модельний ряд настінних парапетних газових котлів ATON Compact 7ЕУ представлений потужностями від 7 до 16 кВт. Котли не залежать від електроенергії, встановлюються біля зовнішньої стіни. Виготовляються в одно-і двоконтурних версіях.
У двоконтурних котлах для підігріву води на господарські потреби використовується трубчатий проточний змійовик-водонагрівач з міді (металу з високим коефіцієнтом теплопровідності). Характерною особливістю котлів є універсальність їх підключення, що забезпечує додаткову зручність при проведенні проектно-монтажних робіт. Не потребують підключення димоходу;
Переваги котла ATON Compact 7ЕУ
- Не потребують зовнішнього джерела електроживлення;
- Можуть встановлюватися в квартирах і приватних будинках;
- Надійність і простота конструкції;
- Привабливий зовнішній вигляд;
- Висока якість виготовлення;
- Невеликі розміри не вимагають багато місця для монтажу в будь-якому зручному місці;
- Використання комплектуючих від світових лідерів у виробництві теплотехнічного обладнання;
- Доступна ціна на покупку, установку, експлуатацію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATON |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 40 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Давление газа на входе в котел | 1 мбар |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Коэффициент полезного действия | 91 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 130 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 100 град. |
| Мощность номинальная | 7 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 12 л |
| Расход газового топлива | 1 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конвекционные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Высота | 700 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Ширина | 270 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 95 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 2 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 20 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 1 бар |
| Дополнительные характеристики | |
| Пьезорозжиг | Да |
- Цена: 15 465 ₴








