Корді АОТВ 14 С ( товщина сталі 4 мм)
Це універсальний твердопаливний котел, українського виробництва. Призначення для опалення приватних будинків, офісів і споруди комунально побутового призначення до 140 м2. Котли виробляються в місті Красилів "Красівський агрегатовий завод", який входить у концерн "УкробонПром" і за всі роки виробництва, вони зарекомендували себе як якісні котли, за розумну ціну.
Твердопаливні котли з потужністю 14 кВт. випускаються у двох варіантах, зі сталлю 4 мм ( АОТВ 14) і сталлю 6 мм. ( АОТВ 14 СТ). Має водяну сорочку об'єм якої становить 40 літрів і камеру згоряння 28 літрів. На передній частині розташувалися два двері. Верхні двері відкривають доступ до камери згоряння, нижня призначена для чищення чавунних лосників, а також для видалення золи.
Також можна доукомплектувати котел, механічним регулятором тяги з ланцюжком, для контролю процесу горіння. А щоб у котлі не утворюються конденсат, треба під час монтажу зробити малий круг циркуляції води з використанням термостатичного триходового клапана.
Також із котлом Ви отримуєте.
Паспорт котла
Совок
Кочерга
Основні характеристики котла Корді АТВ 14 С
Потужність номінальна
14 кВт.
Теплоносій
Вода
Тип котла
Класичний
Тип палива
Тверде
Типи твердого палива
Антрацит, Дрова, Брікети
Коефіцієнт корисної дії
80 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Об'єм камери згоряння
28 л.
Об'єм води в котлі
40 л.
Матеріал теплообмінника
Сталь
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Димохід
Площа обігрівання
до 140 м2
Колір
Синій
Вага котла
163 кг.
Гарантійний термін
30 м.
Приєднувальні розміри
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Діаметр димоходу
150 мм.
Габаритні розміри
Висота
1020 мм.
Ширина
545 мм.
Глибина
715 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 145 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Дрова |
| Гарантійний термін | 28 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 40 л |
| Об'єм камери згоряння | 28 л |
| Площа обігріву | 140 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1020 мм |
| Глибина | 715 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 14 кВт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 900 ₴


