Котли Атон Atmo 25Е — це унікальний продукт, який поєднує в собі європейський дизайн і якісне забарвлення зі здатністю працювати в екстремальних умовах українських опалювальних систем.
Котли Атон Atmo 25Е призначені для роботи в системах, як із природною, так і з насосною циркуляцією. Енергонезалежні котли мають малий гідравлічний опір і забезпечують циркуляцію води без насоса. За своїми габаритами побутові газові котли є компактними та придатними до встановлення в коридорі, на кухні та іншому (роздільним законодавством) приміщенні. Монтажна площа становить 0,5 м2.
Використання сучасної автоматики безпеки та регулювання SIT (італійського виробництва), до комплектації якої входить регулятор тиску газу, забезпечує номінальний тиск газу, що подається на пальники, незалежно від зміни тиску системі газоподання. Вмонтований фільтр очищення захищає внутрішню частину газової автоматики від неякісного газу. Автоматика енергонезалежного типу дає змогу забезпечити надійну роботу котлів незалежно від умов електроживлення.
Технічні характеристики Атон АОГВ 25Е:
Потужність
25 кВт
Паливо
Природний газ
Тип теплоносія
Вода
Кількість контурів
Одноконтурний
Камера згоряння
Відкрита (димохідний)
Матеріал теблообмінника
Сталь
Рекомендів. площ. опалення
250 м2
ККД не менш ніж
90%
Макс. витрачання газу, не більш ніж
2,8 м3/ч
Габарити (ШхВхГ)
615х960х400 мм
Вага
94 кг
Додатково
Aвтоматика безпеки
і регулювання фірми «Sit Group» (Італія)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATON |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 94 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Витратуа газового палива | 2.8 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Висота | 960 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 135 мм |
| Ширина | 615 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 490 ₴

