Корді Єконом 12-14ЕТ (сталь завтовшки 6 мм)
Це універсальні котли на твердому паливі українського виробництва, призначені для опалення приватних будинків, офісів і споруд комунально-побутового призначення до 150 м2. Котли виробляються в місті Красилів на підприємстві "Красіловський агрегатний завод", яке входить до складу концерну "УкробонПром" і за всі роки виробництва котли зарекомендували себе як якісні котли за розумну ціну.
Твердопаливні котли з потужністю 14 кВт. випускаються у двох варіантах, зі сталлю завтовшки 4 мм (АТВ 12-14 Е) і сталлю завтовшки 6 мм (АТВ 12-14 ЕТ). Котел має водяну сорочку, об'єм якої становить 46 літрів і камеру згоряння об'ємом 62 літрів. На передній частині котла розташовані три двері. Верхні двері відкривають доступ до теплообмінників котла. Середні дверцята дають доступ до камери згоряння, нижні дверцята призначені для чищення чавунних кополоників, а також для видалення золи з попільника.
Котел додатково можна доукомплектувати механічним регулятором тяги з ланцюжком або електронну автоматику з вентилятором для контролю процесу горіння палива в котлі. Щоб у котлі не утворюється конденсат, треба під час монтажу зробити т.ін. "мале коло" циркуляції води з використанням термостатичного триходового клапана.
Основні характеристики котла Корді АТВ 12-14 ЕТ
Потужність номінальна
12 кВт.
Теплоносій
Вода
Тип котла
Класичний
Тип палива
Тверде
Типи твердого палива
Антрацит, Дрова, Брікети
Коефіцієнт корисної дії
80 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Об'єм камери згоряння
62 л.
Об'єм води в котлі
46 л.
Матеріал теплообмінника
Жаростійка сталь 6 мм.
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Димохід
Площа обігрівання
до150 м2
Колір
Синій
Вага котла
196 кг.
Гарантійний термін
30 м.
Приєднувальні розміри
Вхід у систему опалення
1 1/2"
Повернення із системи опалення
1 1/2"
Діаметр димоходу
150 мм.
Габаритні розміри
Висота
1000 мм.
Ширина
540 мм.
Глибина
840 мм.
Габаритні розміри камери згоряння
Висота
380 мм.
Ширина
390 мм.
Глибина
420 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 172 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Дрова |
| Гарантійний термін | 28 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 46 л |
| Об'єм камери згоряння | 62 л |
| Площа обігріву | 120 кв.м |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 840 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 12 кВт., 14 кВт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 185 ₴

