Корди 26-30 Е Економ(толщина стали 4 мм)
Це універсальний котли на твердому паливі українського виробництва, призначені для опалення приватних будинків, офісів і споруд комунально-побутового призначення площею до 250 м2. Котли виробляються в місті Красилів підприємством "Красіловський агрегатний завод", яке входить у концерн "УкробонПром" і за всі роки виробництва котли зарекомендували себе як якісні котли за розумну ціну.
Твердопаливні котли потужністю 26-30 кВт. випускаються у двох варіантах: зі сталлю завтовшки 4 мм (АТВ 26-30 Е) і сталлю завтовшки 6 мм (АТВ 26-30ЕТ). Котел має водяну сорочку об'єм якої становить 65 літрів і камеру згоряння об'ємом 104 літри. На передній частині розташовані три дверцята. Верхні двері відкривають доступ зоні теплообмінників. Середні двері надають доступ до камери згоряння, нижні двері призначені для чищення чавунних лосників, а також для видалення золи з попільника.
Котел можна доукомплектувати механічним регулятором тяги з ланцюжком або електронною автоматикою з вентилятором для поліпшення контролю над процесом горіння палива. Щоб у котлі не утворюється конденсат, треба під час монтажу зробити т.ін. "мале коло" циркуляції води з використанням термостатичного триходового клапана.
Основні характеристики котла Корді АТВ 26-30 Е
Потужність номінальна
26-30 кВт.
Теплоносій
Вода
Тип котла
Класичний
Тип палива
Тверде
Типи твердого палива
Антрацит, Дрова, Брікети
Коефіцієнт корисної дії
80 %
Призначення котла
Одноконтурний
Спосіб встановлення
Підлоговий
Тип топки
Відкрита
Об'єм камери згоряння
104 л.
Об'єм води в котлі
65 л.
Матеріал теплообмінника
Жаростійка сталь 4 мм.
Спосіб відведення відпрацьованих газів
Димохід
Площа обігрівання
до 350 м2
Колір
Синій
Вага котла
225 кг.
Гарантійний термін
30 м.
Приєднувальні розміри
Вхід у систему опалення
G 2"
Повернення із системи опалення
G 2"
Діаметр димоходу
180 мм.
Габаритні розміри
Висота
1000 мм.
Ширина
540 мм.
Глибина
1040 мм.
Габаритні розміри камери згоряння
Висота
380 мм.
Ширина
390 мм.
Глибина
620 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корді |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 253 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Антрацит, Брикети, Дрова |
| Гарантійний термін | 28 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 65 л |
| Об'єм камери згоряння | 104 л |
| Площа обігріву | 300 кв.м |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 1040 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність кВт | 26 кВт., 30 кВт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 860 ₴




